Bugun...AK PARTİ AFYONKARAHİSAR TEŞKİLATINDA COŞKULU BAYRAMLAŞMA

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından, Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi. AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında gerçekleştirilen bayramlaşmaya; AK Parti ana kadame mensuplarının yanı sıra; milletvekilleri, belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, İGM üyeleri, teşkilat mensupları ve çok sayıda partili katıldı.

facebook-paylas
Tarih: 12-04-2024 14:39

AK PARTİ AFYONKARAHİSAR TEŞKİLATINDA COŞKULU BAYRAMLAŞMA

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından, Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi. AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında gerçekleştirilen bayramlaşmaya; AK Parti ana kadame mensuplarının yanı sıra; milletvekilleri, belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, İGM üyeleri, teşkilat mensupları ve çok sayıda partili katıldı.

 

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nın teşkilat bayramlaşma programı her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun bir katılımla AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında gerçekleştirildi. Programa; AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Dr. Hakkı Öztürk, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Hasan Arslan, İl Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, önceki dönem Milletvekili Halil Ürün, önceki Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, önceki İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz, Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, teşkilat mensupları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

“Kimin neler yapabileceğini hep birlikte göreceğiz”

 

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş burada yaptığı konuşmada “Değerli dava arkadaşlarım ülkemizi muhasır medeniyetler seviyesine yükseltmek için 2002 yılından bu yana gece gündüz çalışan partimizin genel başkanı ve cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşları olarak inandığımız değerlerimiz uğruna Cumhurbaşkanımızın izinde yürümeye devam edecek ve ülkemizi cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde daha üst ligleri çıkarmanın gayreti içerisinde olacağız. Hiç kimse kaygılanıp hüzünlenmesin, hiç kimse ye'se kapılmasın. Sandıkta bir yerlere gelenlerin şımarmış ya da şımaracak olması sizleri üzmesin. Zafer sarhoşluğu yerini belediyelerde mesaiye bıraktığında kimin neler yapabileceğini aziz milletimizle birlikte görecek ve şahit olacağız. Önümüzde dört yıl zaman var ve bu zamanda inşallah çok çalışacak ve hemşehrilerimizle yeni zaferlere hep birlikte imza atacağız. 7 Haziran‘da yaşadığımızı bir Kasım’da telafi ettiğimiz gibi. Hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

 

“Yiğide her yer meydan, ümitsize her yer zindandır”

 

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan da “Ben seçilen belediye başkanlarımızı ve meclis üyelerimizi tebrik ediyorum. Şunu söylemek istiyorum. Yiğide her yer meydan, ümitsize her yer zindandır. İnşallah ilerleyen süreçte yiğitler gibi meydanda mücadele edip kaybettiğimiz yerleri tekrardan geri alacağız diyorum” diye konuştu.

 

“Daha çok çalışarak kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz”

 

AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Dr. Hakkı Öztürk de konuşmasında şunları söyledi; AK Parti 22 yıldır bu millete hizmet yolunda başarılı süreci devam ettirirken yerel seçimlerde  beklediğimiz sonuca belki ulaşamadık ama şunu özellikle ifade etmek istiyorum; Bundan sonraki sürecimizle birlikteliğimizle, beraberliğimizle birlikte güzel muvaffakiyetlere erişecektir.

Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bundan sonraki dönemlerde bugün çalıştığımızdan daha çok çalışarak kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz.

 

“Durmak yok, yola devam”

 

Öztürk’ün ardından söz alan AK Parti Önceki dönem Belediye Başkanı Mehmet Zeybek de konuşmasında “Cehennem azabından kurtuluşumuza vesile olan Ramazan-ı Şerif'i geride bıraktık. Yeryüzünde zulüm gören inim inim inleyen dünya kadar Müslüman kardeşimiz var. Cenab-ı Hak en kısa sürede onları felaha kavuştursun diyorum. Hepimizin bayramı tekrar mübarek olsun. Durmak yok, yola devam diyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

“Daha da güçlenerek çıkacağız”

 

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk de “Ben gerek belediyelerde, meclis üyeliklerinde kazanan tüm teşkilat üyelerimizi tebrik ediyor, muvaffakiyetler diliyorum. Bunun yanı sıra teşkilatın hangi kademesinde olursa olsun, il ana kadememizde, ilçe ana kademelerimizde, kadın kollarımızda, gençlik kollarımızda 80 gün boyunca canıraş bir şekilde çalışan, çabalayan sarf eden seçimin sonuncu ne olursa olsun teşkilatlarımızın AK Parti bayrağının dalgalanması için gecesini gündüzüne katan tüm teşkilat mensuplarıma en içten şükranlarımı sunuyorum. Hepsinden Allah razı olsun.  Rabbim bu emeklerini, çabalarını umarım daha da güçlenerek seçimlerden çıkacağımız günlere nasip eylesin. Hepinizi tekrar saygıyla selamlıyorum” diye konuştu.

 

“Bizi uyardı”

 

Önceki dönem İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban ise “Bu seçimlerde halkımız 22 yıldır hemşehrilerimiz yerel ve genel seçimde bize hak ettiğimizden daha fazla destek verdi. Bu sefer de bizi bir uyardı. Ve biz de tüm görüyoruz ki en tepedeki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve üyemize kadar teşkilat üyelerimiz, belediye başkanlarımız, belediye meclis üyelerimiz, İGM üyelerimiz herkes bu uyarıdan nasibini aldı. Biz ümitvarız. Gelecek inşallah bizim olacak.

 

“Bayramı bayram gibi yaşayalım”

 

Önceki Dönem Milletvekili Halil Ürün de “Bugün bayram. Bayramı bayram gibi yaşayalım. Ben tüm teşkilatımızın bayramlarını kutluyor hepinizi selamlıyorum” dedi.

 

“Türkiye’de AK Parti teşkilatları en disiplinli çalışan teşkilatlardır”

 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan da konuşmasında şu ifadelere yer verdi; 31 Mart'ta tabii bir seçim geçirdik. Olanda hayır vardır. Bu seçimin AK Parti'ye kesinlikle hayırla sonuçlanacağına olan inancım sonsuz. Çünkü bu teşkilat en disiplinli çalışan teşkilattır. Tüm Türkiye'de AK Parti teşkilatları seçimlerde kendini gösteren en disiplinli programlı çalışan teşkilattır. Her bir üyemize teşkilatımıza, üyelerimize tekrar teşekkür ediyorum.

Dediğimiz gibi olanda hayır vardır. İnşallah bu sonuçlar 2028 yılında AK Parti'nin bir sıçrayışı olacaktır.

Birbirimizden birlikteliğimizden kardeşliğimizden kesinlikle ve kesinlikle taviz vermeyeceğiz.

Bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz.

 

“Bu seçim dirilişin başlangıcı olacaktır”

 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven de “Cumhurbaşkanımızla tele konferans şeklinde bir toplantı gerçekleştirdik. Öncelikle Sayın Cumhurbaşkanımız orada tüm teşkilat üyelerimize selamlarımı iletin dedi. Biz 31 Mart'ta bir seçim yaşadık. Tabii daha önce bunu 7 Haziran'da da yaşadık hatırlarsanız. Elhamdülillah o dönemden günümüze yeniden diriliş, yeniden şahlanış ile başlayan dönemlerimiz oldu. Hiçbir zaman ümitsiz kalmadık. Bu seçim de bir dirilişin başlangıcı olacaktır. Her zaman söylüyoruz, sandıktan çıkana biz her zaman boyun eğdik. Dedik ki vatandaşımızın hemşerilerimizin tercihi bizim için önemlidir. Ama bundan sonra bize bir sorumluluk düşüyor. Verilen sözlerin yerine getirilip getirilmediği, nasıl çalışıldığı, ne yapıldığı artık bizim takibimizde.  Afyon için faydalı tüm hizmetlerde her zaman yanlarında olacağız. Ama aksine gördüğümüzde gereğini biz de yapacağız” dedi.

 

“Racon kesilecekse Cumhurbaşkanımız keser”

Yurdunuseven konuşmasında şu ifadelere yer verdi; Şunu da söylemek istiyorum; Hem teşkilatlar anlamında, hem kadın-gençlik konuları anlamında hem de bütün kademeler anlamında racon kesmeye çalışan bazı kitleler var. Milletvekileri de dahil, il başkanı dahil olmak üzere. Şunu özellikle söyleyeyim Cumhurbaşkanı'nın ifadesiyle. Bir racon kesilecekse onu kesecek olan Sayın Cumhurbaşkanımızdır. Kimse kalkıp da sosyal medya üzerinden adı ne olursa olsun, kim olursa olsun, şahsi ne olursa olsun racon kesme hakkına sahip değildir.  Kesecekse Cumhurbaşkanı'nın raconunu keser.

 

“Bundan sonra verilen sözleri takip edeceğiz”

 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya da “Hüzünlü bir bayramdayız, gerçekçi olmak gerekir. Biz Afyonkarahisar'da hep zaferlere alışmıştık. Hep zaferlere alıştığımız bir şehirde belki 34 tane belediyeyi kazandık ama il merkezini kaybetmiş olmamız bize derin bir üzüntü verdi. Elbette ki bunun birçok nedeni var. Bu süreci hep birlikte konuşacağız. Ama az önce Sayın Cumhurbaşkanımız selam gönderirken Müslüman'a yese kapılmak yakışmaz dedi. AK Parti'nin bu güçlü yapısını bu süreçte yeniden yerine getireceğiz. Malum 2023 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri yapıldı. Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimleri 5 yılda bir yapılıyor. 2028 yılının 14 Mayıs'ına kadar seçim yok. 2028’e kadar Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde iktidarda hizmet etmek ve bu belediyelerde seçilmiş belediye arkadaşları kardeşlerimize Afyon’da AK Parti ve MHP'deki Cumhur İttifak kardeşlerimizin verdiği sözleri beraberce takip edeceğiz” ifadelerine yer verdi.  

 

Toplantı teşkilat mensupları ile bayramlaşmanın akabinde sona erdi.Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI